Ми можемо вирішити цю задачу за допомогою параметрів F = 156 і T = 200. Іншими словами, ми просто підключаємо ці значення до нашої формули для F і T, а потім спрощуємо, щоб знайти наш відсоток. Таким чином, P = 78, тому відповідь приблизно 78%.
По-перше, вам потрібно порахувати свою оцінку у відсотках. Загальна кількість відповідей становить 200 – це 100%, тому ми, щоб отримати значення 1%, ділимо 200 на 100, щоб отримати 2,00. Далі обчисліть відсоток від 156: розділіть 156 на значення 1% (2,00), і ви отримаєте 78.00% – це ваша оцінка у відсотках.
Загальна кількість відповідей становить 200 – це 100%, тому ми, щоб отримати значення 1%, ділимо 200 на 100, щоб отримати 2,00. Далі обчисліть відсоток від 150: розділіть 150 на значення 1% (2,00), і ви отримаєте 75.00% – це ваша оцінка у відсотках.
Рішення: 150/200 у відсотках є 75%
Тому у відсотках є 78.5%.
76% Отже, у відсотках є 76%.