Отже, 0,75 моль цинку містить 0,75 × 6,023 × 10 23 = 4.517 × 10 23 атомів.
Щоб знайти кількість молекул в 0,75 моля, ми можемо помножити кількість молей на число Авогадро, яке становить приблизно 6,02 x 10^23 молекул на моль. Тому є приблизно 4,515 х 10^23 молекули в 0,75 мол.
У 0,75 моля кофеїну міститься всього 6 атомів Карбону, 7,5 атомів Гідрогену, 3 атоми Нітрогену та 1,5 атома Оксигену.
Відповідь. Пояснення: у молі 6,022*10^23 атомів. Тому було б 6.022*10^-23*0.75 атомів в 0,75 молях Карбону.
6,022 × 1023 атомів Значення моля дорівнює кількості атомів у рівно 12 грамах чистого вуглецю-12. 12,00 г C-12 = 1 моль C-12 атомів = 6.022 × 1023 атоми • Кількість частинок в 1 молі називається числом Авогадро (6,0221421 х 1023).