Скільки молекул міститься в 2 молях SO3?

Моль (моль) — це кількість речовини, яка містить 6,02 × 10 23 типові частинки цієї речовини. 2 молі SO3 містять 2 x 6,02 × 10 23 = 12,04 х 10 23 молекули. 7 вересня 2021 р

Тут триоксид сірки розглядається як газ або молекула, що складається з одного атома сірки та трьох атомів кисню. Отже, згідно з числом Авогадро, 1 моль газу містить 6,022 х 10^23 молекули. Отже, кількість молекул у 22,4 грамах триоксиду сірки = 1,68 x 10^23 молекул.

Якщо ми маємо 2 моль атомів Na, ми маємо 2 × (6,022 × 10 23) атомів Na, або 1,2044 × 10 24 атомів Na. Подібним чином, якщо ми маємо 0,5 моль молекул бензолу (C 6H 6), ми маємо 0,5 × (6,022 × 10 23) молекул C 6H 6 або 3,011 × 10 23 молекул C 6H 6.

Дано число моль триоксиду сірки, SO3 = 4,81 моль Ми знаємо, що 1 моль SO3 містить = 1 моль S Тоді 4,81 моль SO3 містить = 1 моль / 1 моль X 4,81 моль S =…

У кожному з двох молей є 6,02 x 10^23 молекул і 3 атоми (один вуглець і два кисню) у кожній молекулі CO2. Отже, помножте 6,02 x 10^23 на 2, а потім на 3, щоб отримати відповідь: 3,61 х ​​10^24 атомів.

Триоксид сірки (альтернативний варіант написання триоксид сірки, також відомий як нісосульфан) — це хімічна сполука з формулою SO3. Він був описаний як «безсумнівно, найбільш [економічно] важливий оксид сірки».