Через фізичні відмінності у складі матеріалів світло насправді повільніше поширюється через воду та скло. Швидкість світла у вакуумі та повітрі = 300 мільйонів м/с або 273 400 миль/год. Швидкість світла у воді = 226 мільйонів м/с або 205 600 миль/год.
У повітрі світло поширюється швидше, але повільніше у склі. У різних матеріалах швидкість світла сповільнюється до менше c. Це тому, що світло заломлюється, коли стикається з різними середовищами. … Рівняння n=c/v. У воді показник заломлення дорівнює 1,3, а в склі – 1,5.
вакуум Ця швидкість залежить від показника заломлення середовища. Світло поширюється з найбільшою швидкістю у (d) вакуумі.
Відповідь і пояснення: показник заломлення льоду дорівнює 1,31, а води – 1,33. Різниця між цими двома числами становить 0,02 (1,33-1,31 = 0,02). Оскільки вода має більший показник заломлення, світло поширюється крізь воду повільніше, ніж крізь лід.
Ми всі знаємо, що вакуум не має щільності. У той час як скло, вода і нейлон щільніше. Тому швидкість світла максимальна у вакуумі. Примітка: Швидкість світла завжди максимальна у вакуумі, а потім у повітрі.
Через фізичні відмінності у складі матеріалів світло насправді повільніше поширюється через воду та скло. Швидкість світла у вакуумі та повітрі = 300 мільйонів м/с або 273 400 миль/год. Швидкість світла у воді = 226 мільйонів м/с або 205 600 миль/год. Швидкість світла в склі = 200 мільйонів м/с або 182 300 миль/год.