Площа між z=0 і z=1 під стандартною нормальною кривою дорівнює 0,3413 або 34,13%.15 лип 2018
Відповідь і пояснення: z-оцінка 2 пов’язана зі значенням ймовірності 0,9772. Z-оцінка 0 пов’язана зі значенням ймовірності 0,50. Щоб знайти площу під кривою, яка знаходиться між цими двома значеннями, відніміть значення 0,50 від значення 0,9972. Це має дати вам значення 0,4772.
68% Наприклад, ми знаємо, що область між z = -1,0 і z = 1,0 (тобто в межах одного стандартного відхилення від середнього) містить 68% площі під кривою, яку можна представити в десятковій формі як 0,6800 (щоб змінити відсоток на десяткову, просто перемістіть десяткову крапку на 2 знаки вліво).
Нарешті, ми множимо цю площу на 2, щоб знайти площу між z = -1 і z = 1: 0.3413 * 2 = 0.6826. Отже, площа під стандартною нормальною кривою між z = -1 і z = 1 становить приблизно 0,6826.
про 95.45% площі знаходиться між z = -2 і z = 2.
Відповідь) Потрібна площа 0.3413.